Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos kampelis
                 Vaikams

Virtuali paroda  „Vaikų metai“

Paroda skirta Kristijono Donelaičio jubiliejiniams metams.

Skaityti daugiau...

Virtuali paroda „Europos diena Pasvalio krašte 2011“

Jau antrus metus iš eilės paskutinį pavasario mėnesį Pasvalį sujudina Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos organizuojami Europos dienos renginiai. Gegužės 9 dieną viešoji biblioteka ir 16 kaimo padalinių surengė pasvaliečiams įsimintiną šventę. Šių metų temą – savanorystę – skelbė visi Europos dienos „Aš galiu. Tu gali. Mes galim“ renginiai.

Skaityti daugiau...

Virtuali paroda „Lietuva ant marmurinio popieriaus“

2010 metais kovo mėnesį Lietuva minėjo nepriklausomybės dvidešimtmetį. Ta proga bibliotekoje dirbanti dailininkė L. Stravinskienė Lėvens pirmokėliams vedė edukacinį popieriaus plastikos užsiėmimą „Lietuva ant marmurinio popieriaus“: vaikai gaminosi marmurinį popierių ir ant jo piešė piešinius tautine tematika. Sukurtus piešinius galima pamatyti virtualioje parodoje.

Skaityti daugiau...

Virtuali paroda „Astrida Lindgren su mumis!“

Paroda Astridos Lindgren 100-tajam gimtadieniui.

2007 metų lapkričio pabaigoje kartu su Vaškų, Jurgėnų, Kiemėnų bibliotekomis organizavome skaitymo dienas, skirtas Astridos Lindgren 100-ąjam gimtadieniui. Skaitymai vyko Vaškų vidurinėje mokykloje, Jurgėnų pradinėje mokykloje, Pasvalio viešojoje bibliotekoje. Vaikams parodėme video medžiagą iš poilsio ir pramogų parko Švedijoje „Astridos Lindgren šalis“, skaitėme ištraukas iš rašytojos prisiminimų apie vaikystės žaidimus, pristatėme naujesnes knygas, o vaikai savo ruožtu pripiešė piešinių, kuriuos surinkome ir sudėjome į virtualią parodą.

Skaityti daugiau...