Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos
              Vaikų erdvė

Visas knygas galite užsisakyti elektroniniame bibliotekos kataloge

Fantastiniai gyvūnai: Grindevaldo piktadarystės. J. K. Rowling

grindevaldo piktadarystesHario Poterio autorės J. K. Rowling knyga „Fantastiniai gyvūnai. Grindelvaldo piktadarystės: originalus scenarijus“ – tai antroji pasakojimo apie fantastinius gyvūnus dalis.
Pirmosios dalies „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ pabaigoje galingasis juodasis burtininkas Gelertas Grindelvaldas buvo sugautas. Amerikos Magiškojo Kongreso burtininkai su talentingo burtininko Njuto Miglapūčio pagalba sulaikė piktąjį Grindelvaldą. Tačiau jam pavysta pasprukti
Gelertas Grindelvaldas siekia vienintelio tikslo – kad pasaulį ir visas gyvas būtybes valdytų tik grynakraujai burtininkai. Ir niekas daugiau. Jis renka šalininkus, kad visi drauge galėtų pasiekti šį niekingą tikslą. Tiesa, ne visi nutuokia, kokie yra juodojo burtininko tikrieji kėslai.
Albas Dambldoras bando užkirsti kelią Grindelvaldo planams ir vėl kreipiasi į savo buvusį Hogvartso mokinį, talentingąjį Njutą Miglapūtį. Šis sutinka pagelbėti net nenutuokdamas, kokie pavojai šį kartą jam gresia. Njutas drauge su alchemiku Nikolu kuria kovos planą, jie pasiryžę ne šiaip pasipriešinti Grindelvaldui, bet galutinai jį nugalėti.
Nepaprastoje istorijoje „Fantastiniai gyvūnai. Grindelvaldo piktadarystės“ meilė ir ištikimybė patiria begalę išbandymų, o nesutarimų draskomame burtininkų pasaulyje tikrinami net artimiausi draugai ir šeimos nariai.
Abi J. K. Rowling knygos apie fantastinius gyvūnus yra originalūs scenarijai, o pagal juos sukurtus filmus galima pamatyti didžiuosiuose ekranuose. Njuto Miglapūčio vaidmenį filme atlieka Oskaro laureatas Eddie Redmayne, Albą Dambldorą vaidina Jude Law, o juodąjį burtininką Gelertą Grindelvaldą – Johny Depp.
Knyga „Fantastiniai gyvūnai. Grindelvaldo piktadarystės“ - antroji serijos dalis, planuojama, kad iš viso bus sukurti penki tokie scenarijai ir nufilmuotos penkios kino juostos.