Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos
              Vaikų erdvė

Visas knygas galite užsisakyti elektroniniame bibliotekos kataloge

Burtininkų amžius: raganių karalius. Cressida Cowell

burtininku amzius1„Burtininkų amžius. Raganių karalius“ – pasakojimas apie nuotykių ir magijos kupiną pasaulį, kuriame veikia paslaptingieji burtininkai, raganos ir kariautojai, kiekvienas iš kurių turi savo kėslų ir norų.
Keliaukime į paslaptingą šalį, kur miškų tankmėje gyvena keisčiausios būtybės. Čia sutiksime blogas raganas ir su jomis nesutariančius geruosius burtininkus, magijos neišmanančius atvykėlius kariautojus... du draugus, kurių laukia beprotiški nuotykiai.
Nemėgstantys raganų naujakuriai kažkada ėmė jas persekioti ir, manoma, sunaikino. Būdami įsitikinę, kad visa magija ir burtai yra blogis, kariautojai nepatikliai žiūri ir į burtininkus ir ketina su jais kovoti. Pastarieji, žinoma, nesiruošia taip lengvai pasiduoti.
Pagrindiniai romano herojai – burtininkas berniukas Zaras ir mergaitė karė Norė. Zaras, nors dar neturi jokių magiškų galių, žavisi draugės keistenybėmis. Jo tikslas - surasti bent vieną išlikusią raganą.
Norė turi paslaptingą magišką daiktą, apie kurį negali niekam pasakoti. Vaikų norai nepatinka jų tėvams, bet vos tik herojai susipažįsta - nuotykiai prasideda.