Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos
              Vaikų erdvė

Visas knygas galite užsisakyti elektroniniame bibliotekos kataloge

Apsimesti princese. Connie Glynn

apsimesti princeseLotė Moliūgė ir Elė Vulf grįžta! Antroji Rouzvudo istorijų knyga „Apsimesti princese“ žada dar daugiau emocijų ir nuotykių. Britų rašytojos Connie Glynn serija apie Rouzvudo mokykloje besimokančią princesę, trokštančią būti paprasta mergaite, ir jos draugę, trokštančią būti princese.

Po pirmųjų dramatiškų metų Rouzvudholo mokykloje, jos tikisi bent vieno lengvo ir ramaus semestro. Tačiau ar lemta šiam norui išsipildyti?

Lotė Moliūgė yra paprasta mergaitė, trokštanti būti princese. Ji iš visų jėgų mokėsi, kad gautų stipendiją prestižinėje Rouzvudholo mokykloje.
Elė Vulf yra princesė, kuri visuomet norėjo būtų paprasta mergina, leistis su draugėmis į nuotykius, eiti apsipirkti. Ji mokosi Rouzvudhole, kad nereikėtų būti princese ir vykdyti savo pareigų Maradovos karalystėje.

Mergaitės susitiko Rpuzvudhole ir buvo apgyvendinamos viename bendrabučio kambaryje. Pirmieji mokslo metai draugėms atnešė gausybę netikėtumų, nuotykių ir išgyvenimų. Serijos „Rouzvudo istorijos“ tęsinys „Apsimesti princese“ pasakoja apie antruosius metus mokykloje.

Elė ir Lotė artimos kaip visada, jos tobulina savo naujus vaidmenis, tačiau Rouzvude dedasi keisti dalykai. Mokiniai yra nuodijami. Ar slaptoji organizacija veikia vis drąsiau ir arčiau?
Lotė ir Elė pasiryžusios rasti kaltininką, tačiau pavojus gali būti kur kas didesnis nei jos manė…

Pirmasis britų rašytojos Connie Glynn serijos „Rouzvudo istorijos“ pasakojimas „Princesės paslaptis“ sulaukė skaitytojų susižavėjimo. Rašytoja sukūrė paauglišką, patrakusį, meilės ir nuotykių kupiną pasakojimą apie mokyklos gyvenimą. Antroji knyga „Apsimesti princese“ tęsia mergaičių nuotykius mokykloje ir supažindina su Lotės praeitimi bei slaptąja organizacija, kuri kelia grėsmę visam Rouzvudui.

Connie Glynn (g. 1994 m.) yra rašytoja, animacinių filmų garsintoja ir turi savo kanalą Youtube platformoje, kur vadinasi Noodlerela – pagal savo mėgstamiausią patiekalą (makaronus) ir mylimiausią Disnėjaus princesę. Šiame kanale, kurį sukūrė studijuodama universitete, Connie kalba apie savo didžiausias aistras: komiksus, animacinius filmukus, vaizdo žaidimus, personažus ir pan. Ji turi apie milijoną sekėjų ir sulaukia iki 56 mln. peržiūrų. 2016 metais Connie įgarsino vieną iš veikėjų animaciniame filme „Troliai“.
Connie Glynn gyvena Londone. Nuo vaikystės dievina įvairias istorijas, paauglystėje lankė dramos pamokas, o neseniai baigė Kino teorijos studijas.