Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos
              Vaikų erdvė

Visas knygas galite užsisakyti elektroniniame bibliotekos kataloge

Mano auklė yra robotas. Dave Cousins

mano aukle yra robotas Nuotaikingoje autoriaus Dave Cousins knygoje „Mano auklė yra robotas“ mažieji skaitytojai susipažino su dvyniais Džeiku ir Džese. Taip pat su nuostabiu jų močiutės išradimu – aukle Robinu. Naujoje istorijoje „Mano mokytojas yra robotas“ ir vėl laukia susitikimas su pamėgtais herojais!
Dvynių Džeiko ir Džesės močiutė yra išradėja. Ji kuria įvairiausius įrenginius bei mechanizmus. Kai kurie jų net ir veikia! Vieną dieną močiutė sugalvojo sukurti robotą auklę. Ir taip vaikų gyvenime atsirado keistuolis Robinas. Jis šnekėjo pastorintu močiutės balsu. Dar jis labai keistai atrodė. Dvynių močiutė mano, kad negalima nieko išmesti. Todėl pilni namai ir sandėliukas prikimšti daiktų, kuriems „reikia tik..“ (įrašyti savo nuožiūra). Pavyzdžiui, dviratis, kuriam reikia tik rato. Akivaizdu, kad kurdama Robiną išradėja panaudojo daugybę tokių daiktų, todėl jo išvaizda buvo išskirtinė.
Iš pradžių priešinęsi tokiai auklei, vaikai galiausiai pamilo Robiną. Tačiau knygoje „Mano mokytojas yra robotas“ nutinka neįtikėtinas dalykas. Į tvorą atsitrenkęs Robinas prabunda kiek sutrikęs ir pradeda galvoti, kad jis yra Džeiko ir Džesės mokytojas! Netrukus paaiškėja, kad galėdamas prieiti prie visos informacijos ir duomenų jis yra ne šiaip mokytojas, o svajonių mokytojas! Visgi jis pritraukia bjaurų bendramokslių ir jų senelio dėmesį. Jie apsidžiaugtų sugadinę ne tik mokytojo Robino karjerą bet ir patį robotą. Broliui ir sesei vėl teks suvienyti jėgas, drąsiai stoti į kovą ir gelbėti tai, kas jiems svarbu!
„Mano mokytojas yra robotas“ – smagi iliustruota istorija apie draugystę, santykius ir, žinoma, keistus išradimus.
Dave Cousins – vaikų ir jaunimo knygų autorius. Atsisakęs vaikystės planų tapti kosmonautu ar Betmenu, Dave išvyko į meno koledžą Bradforde, prisijungė prie muzikos grupės ir tapo beveik garsus. Rašyti jis pradėjo būdamas dešimties metų, tuo metu berniukas taip pat piešė komiksus ir kūrė žodžius įsivaizduojamoms pop grupėms. Dave sako, kad istorijų skaitymas ir rašymas padėjo jam pereiti nelygiais paauglių gyvenimo keliais ir tikisi, kad jo paties knygos suvaidins panašų vaidmenį šių dienų skaitytojams.
Dave Cousins gyvena ant uolos prie jūros Velse kartu su savo žmona ir niūria kate.