Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos
              Vaikų erdvė

Visas knygas galite užsisakyti elektroniniame bibliotekos kataloge

Dešimt aklų pasimatymų. Ashley Elston

desimt aklu pasimatymuNaujausias Ashley Elston kūrinys „Dešimt aklų pasimatymų“ yra šviesus, lengvas (ir lengvai jausmingas) kalėdinis romanas, pilnas humoro, meilės ir liūdesio.
Pagrindinė „Dešimt aklų pasimatymų“ herojė Sophie iš Kalėdų tenori vieno dalyko – kad nepaprastai rūpestingi tėvai duotų jai šiek tiek laisvės. Todėl, kai mama su tėčiu nusprendžia šventes praleisti Pietų Luizianoje kartu su Sophie vyresniąja seserim Margot, kuri turi tuoj gimdyti ir, belaukdama lemiamo pasispardymo, guli lovoje, sprendimas gimsta visiškai natūraliai. Sophie nusprendžia likti kartu su savo seneliais. Ir nors ji puikiai žino, kad per šventes namai virs absoliučiu beprotnamiu, užtvindytu triukšminga gimine, tai bus vis tiek geriau, nei dešimt dienų spoksoti į ištinusias vyresniosios sesers kulkšnis. Juo labiau, kad ji tikisi surasti kelias privatumo valandas ir susitikti su savo ilgamečiu mylimuoju Griffinu.
Bet, kaip dažnai nutinka, net ir patys geriausi planai nuklysta į ne pačias geriausias lankas. Tikėdamasi nustebinti Griffiną savo sprendimu likti mieste per Kalėdas, Sophie gauno šokiruojantį smūgį, išgirsdama, kaip Griffinas aiškina draugams, kad nėra patenkintas savo draugės sprendimu nevažiuoti į Pietų Luizianą. Griffinas nori ją mesti? Sophie priblokšta ir, be abejo, nelaiminga.
Kita Ashley Elston „Dešimt aklų pasimatymų“ herojė, Sophie močiutė Nonna irgi kenčia, matydama nelaimingą anūkę. Ji sugalvoja puikų (atrodytų, bet...) planą – meilės nelaimes gydo tik vienas vaistas: grįžimas į pasimatymų karuselę! Nonnos sumanymas nesudėtingas – per dešimt dienų keli gausios giminės nariai Sophie surengs dešimt aklų pasimatymų. Kai kuriuos pasimatymus organizuos jos artimiausia pusseserė Olivia (na, ačiū Dievui, tai bus įprastas pasimatymas su normaliu vaikinu), o kai kuriuos surengs jos šiek tiek trenkta teta Patrice (ar tikrai dalyvavimas gyvai inscenizuotos prakartėlės pastatyme skamba kaip smagus pasimatymas?).
Na, ir, žinoma, vėl pasirodo Griffinas, kuris nesiruošia visko mesti. Ir tai Sophie jausmus dar labiau supainioja. Gal todėl, kad ji pradeda jausti kažką kažkam kitam? Visko gali būti, kad artėja pats šlykšiausias Kalėdinis santykių nutraukimas... O gal ir ne?
Ashley Elston yra kelių romanų autorė. Prieš pradėdama rašyti daug metų dirbo vestuvių fotografe.