Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos
              Vaikų erdvė

Visas knygas galite užsisakyti elektroniniame bibliotekos kataloge

Pažiūrėk ir pasakyk, ką matai pajūryje. Sebastien Braun

paziurek ir pasakyk ka matai pajuryje Prie jūros taip smagu!
Ši knygelė su daugybe detalių ir įspūdingų pajūrio gamtos vaizdų puikiai tinka laikui su mažaisiais leisti. Apžiūrėkite paveikslėlius puslapio apačioje, raskite juos peizažuose ir kartu perskaitykite žodžius. Mokytis galima ir poilsiaujant!
Gyvūnai, jų pažinimas ir gamta – vienos įdomiausių temų ikimokyklinio amžiaus vaikams. Knygelė „Pažiūrėk ir pasakyk, ką matai pajūryje“ – tai ne tik žaidimas ir smagi pramoga, bet ir ugdymo įrankis, padėsiantis lavinti vaikų pastabumą ir gebėjimą susikaupti.
Atraskite visus pasislėpusius gyvūnus, išmokite jų pavadinimus, sužinokite, kas kur gyvena, pažiūrėkite, kaip pajūryje pramogauja žmonės, ir įgykite naujų žinių apie nuostabų vandens pasaulį! Be to, gyvūnų ir objektų pavadinimai didžiosiomis raidėmis šalia paveikslėlių padės ne tik pažinti juos, bet ir mokytis skaityti.
Šioje knygoje esančioms užduotims atlikti neprireiks jokių specialių piešimo ar rašymo priemonių, užteks tik pastabumo. Ją vartant ieškoti pasislėpusių objektų bus puikus užsiėmimas, išvaikysiantis nuobodulį ar irzlumą ir keliaujant, ir namuose.