Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos
              Vaikų erdvė

Apie mus

Tel.: (8 451) 34334
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vaikų erdvė teikia skaitymo, informacijos, edukacijos ir bendrakultūrines paslaugas vaikams iki 14 metų amžiaus, jų šeimų nariams, mokytojams, priešmokyklinio ugdymo pedagogams ir kitiems asmenims, susijusiems su vaikų skaitymu, ugdymu ir jų laisvalaikio organizavimu. Erdvės paslaugų vartotojai naudojasi dviem abonementais ir skaitykla. Čia sukaupta apie 13000 vienetų knygų, periodinių leidinių, garso ir vaizdo įrašų. Organizuojami įvairūs renginiai. Kasmet apdovanojami geriausi metų skaitytojai, įsteigti bibliotekos apdovanojimai už geriausius vaikų meninius darbus (fotografijų konkurso Žemės dienai ir kt.). Vaikų literatūros skyrių puošia Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos mokinių sieninės freskos.

Yra 2 abonementai. Knygos išduodamos į namus, darbuotojai rekomenduoja ir padeda išsirinkti reikiamą literatūrą, atsako į įvairias informacines užklausas. 2007 metais mažųjų abonemente atidaryta Vytės Nemunėlio skaityklėlė. Tai patogus skaitymo kampelis šalia dailininkės Ievos Paltanavičiūtės vitražinio lango ir lentynos su Vytės Nemunėlio knygomis, tarpukario vaikų žurnalais, meškiukais.

Skaitykloje – informacinis fondas. Senesni negu 1 metų periodiniai leidiniai išduodami į namus. Keturios darbo vietos skaitytojams su interneto prieiga. Jei tenka laukti eilės prie kompiuterio, galima pažaisti konstruojamuosius, loginius stalo žaidimus, skaityti. Darbuotojas padeda ieškantiems informacijos, naudojantis internetu, dirbant su taikomosiomis kompiuterinėmis programomis.

Ar žinai, kad:
• Kasmet vaikų erdvėje užregistruojame apie 700 vartotojų.
• Per metus vidutiniškai apsilanko virš 21000 vaikų ir suaugusių arba nuo 10 iki 50 lankytojų per dieną.
• Kasmet išduodame apie 15000 vienetų spaudinių arba vidutiniškai po 1250 spaudinių per mėnesį.
• Šiuo metu mūsų fondą sudaro daugiau kaip 13000 vienetų spaudinių.
• Pačiam jauniausiam registruotam vartotojui – 3 metukai.

View the embedded image gallery online at:
http://vaikai.psvb.lt/apie-mus#sigProId57679a0282