Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos
              Vaikų erdvė

Apie mus

Tel.: 8 659 06305
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vaikų erdvė teikia skaitymo, informacijos, edukacijos ir bendrakultūrines paslaugas vaikams iki 14 metų amžiaus, jų šeimų nariams, mokytojams, priešmokyklinio ugdymo pedagogams ir kitiems asmenims, susijusiems su vaikų skaitymu, ugdymu ir jų laisvalaikio organizavimu. Erdvės paslaugų vartotojai naudojasi dviem abonementais ir skaitykla. Čia sukaupta per 10000 vienetų knygų, periodinių leidinių, garso ir vaizdo įrašų. Organizuojami įvairūs renginiai. Kasmet apdovanojami geriausi metų skaitytojai.

2019 m. duris atvėrė atsinaujinusi Vaikų erdvė ir Atviras jaunimo centras. Naujai atvertose bibliotekos patalpose įrengta Mažųjų erdvė, Abonementas ir skaitykla, Interneto skaitykla, Žaisloteka ir šeimos kambarys skirtas įvairaus amžiaus šeimos nariams bendrauti, pramogauti. Po pertvarkų biblioteka pasitiko skaitytojus su naujai įrengtomis kūrybos ir edukacijų, individualiu užsiėmimų ir atviro jaunimo centro erdvėmis. Renovacijos darbai įgyvendinti 2017–2019 metais vykdant bendrą Lietuvos-Latvijos tarpregioninį projektą „Modernaus tarpvalstybinio vaikų ir jaunimo verslumo kompetencijų ugdymo tinklo bibliotekose kūrimas“.

Vaikų interneto skaitykloje šešios darbo vietos skaitytojams su interneto prieiga. Jei tenka laukti eilės prie kompiuterio, galima pažaisti su naujais konstruktoriais, loginiais stalo žaidimais, išbandyti interaktyvias grindis, skaityti. Darbuotojas padeda ieškantiems informacijos, naudojantis internetu, dirbant su taikomosiomis kompiuterinėmis programomis.

Ar žinai, kad:
• Kasmet vaikų erdvėje užregistruojame apie 600 vartotojų.
• Per metus vidutiniškai apsilanko virš 21000 vaikų ir suaugusių arba nuo 10 iki 50 lankytojų per dieną.
• Kasmet išduodame apie 15000 vienetų spaudinių arba vidutiniškai po 1250 spaudinių per mėnesį.
• Šiuo metu mūsų fondą sudaro daugiau kaip 10000 vienetų spaudinių.
• Pačiam jauniausiam registruotam vartotojui – 3 metukai.

View the embedded image gallery online at:
http://vaikai.psvb.lt/apie-mus#sigProId71fa99dff9