Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos
              Vaikų erdvė

Kūryba

kurybaŠį puslapį mes mielai skiriame Jūsų kūrybai.

Jeigu Tavo kuprinėje yra keletas originalių kūrinėlių – eilėraščių, pasakojimų ar pasakų, o gal piešinių, tavo paties darytų fotografijų ir Tu norėtum, kad juos perskaitytų, pamatytų draugai,– būtinai atsiųsk mums. Mes pažadame juos nedelsiant patalpinti šiame puslapyje.

Ir ne tik... Geriausi, gražiausi kūrybos bandymai bus apdovanojami specialiais prizais.

Plunksnos bandymus (rašto darbelius) atspausdink kompiuteriu ir siųsk mums elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Ir po kelių dienų skaityk juos šiame puslapyje! Jei neturi galimybės pasinaudoti elektroniniu paštu, tiesiog atnešk savo kūrinėlį į bibliotekos vaikų literatūros skyrių. Tai pat laukiame Jūsų piešinių, pačių darytų fotografijų. Šiuos darbelius taip pat atnešk į biblioteką, mes juos nuskanuosime ir įkelsime į kūrybos puslapį. Gali piešti ir kompiuteryje, planšetėje, planšete gali fotografuoti, tada savo kūrinius taip pat gali atsiųsti elektroniniu paštu. Laukiame visų, didelių ir mažų kūrybinių bandymų!

Pradžiai įkėlėme keletą kūrybinių darbelių, kuriuos autoriai mums atsiuntė anksčiau, o piešiniai – iš paliktų bibliotekoje po parodų, padovanotų vaikų literatūros skyriui ar šiaip užsilikusių. Siūlome žvilgtelėti – gal tai jūsų prieš kelis metus pieštas darbelis?

View the embedded image gallery online at:
http://vaikai.psvb.lt/kuryba#sigProId2fe30c27ee