Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos
              Vaikų erdvė

Knyga – madingiausias šių metų vasaros desertas!

Spalvotoji vasara ir nuotykingas „Vasaros su knyga“ skaitymo iššūkis baigėsi. Šiais metais jis skelbė, kad „Knyga – vasaros desertas!“. Pandemijos akivaizdoje daugelis jau įsitikino, kad knygų skaitymas – viena turiningiausių ir labiausiai atpalaiduojančių veiklų.
Kviečiame pasižiūrėti mūsų skaitytojų atsiųstas nuotraukas, kuriose užfiksuotos akimirkos su knyga!

Skaityti daugiau...

  RANDARB 300 x 300 Virtuali Jungtinė darbų paroda „Žydintis gegužis"

„Netgi paprasčiausiuose dalykuose darbštumas sukuria tikrus stebūklus" S. Smailsas.

Ši paroda pratęsia tradiciją, kuri trunka jau 25 metus, kai Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka šiltai bendradarbiauja su specialiąją, dabar – „Riešuto" mokykla ir organizuoja kasmetinę Jungtinę darbų parodą. Parodoje kviečiame dalyvauti savo draugus ir partnerius – ugdymo, užimtumo įstaigas, organizacijas, draugijas, dirbančias su specialiųjų poreikių vaikais ir suaugusiais bei neįgaliaisiais. Šiais metais atsiųstos 99 darbų nuotraukos.

Skaityti daugiau...

         11 300 x 224                                                                                                                                                                                                                                                                             INTUITYVIŲ DARBŲ PARODA

Intuityvus piešimas – tai piešimas, paremtas ne tik racionaliu protu, bet ir intuicija. Pagrindinis metodo tikslas – išreikšti save per piešimą, remiantis tam tikromis taisyklėmis. Šio metodo metu derinamas tiek racionalusis, tiek intuityvusis pradas. Kuo naudingas piešimo metodas? Atskleidžia kūrybiškumą, intuityvumą ir indivudualumą.
Lavina smulkiąją motoriką.
Ramina protą (meditacija, poilsis).

Skaityti daugiau...

000 renamed 1853530 METŲ LAISVĖ VAIKŲ KŪRYBOJE

MINĖDAMI SAUSIO 13-OSIOS TRISDEŠIMTMETĮ, KVIEČIAME APSILANKYTI VIRTUALIOJE PARODOJE, KURIOJE PER 30 METŲ KURTI PIEŠINIAI, VAIZDUOJANTYS TUOMETINIUS ĮVYKIUS VAIKŲ AKIMIS.
Bibliotekose ir mokyklose buvo rengiamos vilties ir tikėjimo akcijos, organizuojami renginiai, susitikimai. Keletas nuotraukų iš jų taip pat yra parodoje. Parodą pradedame vaikų darbais iš Lietuvos nacionalinio muziejaus archyvo. Ačiū Lietuvos nacionalinio muziejaus komunikacijos specialistei Živilei Stadalytei už atsiųstus 1991 m. piešinius, tarp jų – vienintelis pasvalietės VILMOS BARONAITĖS piešinys. Tuo metu Vilma mokėsi 2 klasėje.

Skaityti daugiau...