Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos
              Vaikų erdvė

GGM2022 logo apvalus zalias
Seimas 2022-uosius paskelbė Gyvūnų gerovės metais, tai inspiravo šių metų parodos temą.
Jungtinė darbų paroda „Mano mažasis draugas“ – tai net 60 kūrinių, kurių fotografijos eksponuojamos ir bibliotekos Facebook profilyje. Kviečiame aplankyti!
Šiuos kūrinius piešė, klijavo, fotografavo vaikai, jaunuoliai ir suaugusieji iš šešių Pasvalio rajono ugdymo ir užimtumo įstaigų, organizacijų ir pavieniai dalyviai. Nuotraukas jie siuntė atsiliepdami į parodos organizatorių paskelbtą kvietimą.
Parodos organizatoriai Pasvalio „Riešuto" mokykla ir Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka Jungtinę darbų parodą rengia jau 26 metus ir dėkoja visiems dalyviams.
Mylėkime gyvūnus ir rūpinkimės jais!

Skaityti daugiau...

Birutės anūkas kopijaKnyga – madingiausias šių metų vasaros desertas!
Spalvotoji vasara ir nuotykingas „Vasaros su knyga“ skaitymo iššūkis baigėsi. Šiais metais jis skelbė, kad „Knyga – vasaros desertas!“. Pandemijos akivaizdoje daugelis jau įsitikino, kad knygų skaitymas – viena turiningiausių ir labiausiai atpalaiduojančių veiklų.
Kviečiame pasižiūrėti mūsų skaitytojų atsiųstas nuotraukas, kuriose užfiksuotos akimirkos su knyga!

 

 

 

 

Skaityti daugiau...

  RANDARB 300 x 300 Virtuali Jungtinė darbų paroda „Žydintis gegužis"

„Netgi paprasčiausiuose dalykuose darbštumas sukuria tikrus stebūklus" S. Smailsas.

Ši paroda pratęsia tradiciją, kuri trunka jau 25 metus, kai Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka šiltai bendradarbiauja su specialiąją, dabar – „Riešuto" mokykla ir organizuoja kasmetinę Jungtinę darbų parodą. Parodoje kviečiame dalyvauti savo draugus ir partnerius – ugdymo, užimtumo įstaigas, organizacijas, draugijas, dirbančias su specialiųjų poreikių vaikais ir suaugusiais bei neįgaliaisiais. Šiais metais atsiųstos 99 darbų nuotraukos.

Skaityti daugiau...

         11 300 x 224                                                                                                                                                                                                                                                                             INTUITYVIŲ DARBŲ PARODA

Intuityvus piešimas – tai piešimas, paremtas ne tik racionaliu protu, bet ir intuicija. Pagrindinis metodo tikslas – išreikšti save per piešimą, remiantis tam tikromis taisyklėmis. Šio metodo metu derinamas tiek racionalusis, tiek intuityvusis pradas. Kuo naudingas piešimo metodas? Atskleidžia kūrybiškumą, intuityvumą ir indivudualumą.
Lavina smulkiąją motoriką.
Ramina protą (meditacija, poilsis).

Skaityti daugiau...