Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos
              Vaikų erdvė

Kristijono Donelaičio jubiliejiniai metai

2014-tieji nuo pat sausio pradžios – po Donelaičio ženklu. Mūsų svetainėje ir bibliotekoje Donelaičio 300 metų jubiliejus taip pat bus vienas svarbiausių metų akcentų, siūlysime vaikams ir ne vaikams dalyvauti Donelaičiui skirtuose renginiuose, kartu su poemos ištraukomis keliausime nuo žiemos rūpesčių per pavasario linksmybes į vasaros darbus, pasidžiaugsime rudenio gėrybėmis ir vėl pulsime į pusnynus su baltais kalnais... Skaitydami ištraukas mūsų svetainėje, galėsite rasti ir senųjų, dabar jau nevartojamų žodžių paaiškinimus.

O štai jums keletas nuorodų internete:

Svetainė apie Kristijoną Donelaitį, jo kūrybą ir gyvenimą, atminimo įamžinimą ir visus įvykius, susijusius su Donelaičio vardu, vykstančius Lietuvoje ir pasaulyje. Taip pat kitos nuorodos į Donelaičio kūrinių tekstus, garso ir vaizdo įrašus, kūrybos nagrinėjimus, Donelaičio vardo draugijų veiklą ir t.t.

Lietuvių literatūros antologija. Kristijonas Donelaitis: Metai.

Kristijonas Donelaitis. The Seasons. Angliškai.

Laukite naujienų, anonsų ir kitų ištraukų. O jei turite klausimų, rašykite mums: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.