Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos
              Vaikų erdvė

Vaikų literatūros skyriuje yra du Abonementai: ikimokyklinio amžiaus vaikams ir I–IV klasių mokiniams bei V–IX klasių mokiniams, iš kurių gali skolintis knygas į namus. Pasakos, nuotykių, fantastinės ir siaubų istorijos, kelionės, gamtos pasaulis, meno paslaptys – rinkis tai, ką mėgsti! Į namus vienu metu gali pasiimti 5 spaudinius, juos grąžinti privalai ne vėliau kaip po mėnesio.

Skaitykla, kurioje daugiau kaip 30 pavadinimų laikraščių ir žurnalų nuo 1920 metų „Žiburėlio" iki pačių naujausių leidinių jaunoms panelėms ir kietiems vaikinams! Naujausios enciklopedijos, žinynai, žodynai, kita pažintinė literatūra, meno albumai, knygos, padėsiančios išsirinkti įdomius laisvalaikio užsiėmimus, supažindinančios su pasaulio ir Lietuvos istorija, gamta, mokslo atradimais ir paslaptimis, kitomis įvairenybėmis padės atsakyti į visus klausimus, atlikti namų užduotis, smagiai praleisti laiką po pamokų.

Kaip ir kur ieškoti informacijos, tau visada patars mūsų darbuotojas!

Ateik pas mus praleisti laisvalaikio ne tik su knyga. Vaikų literatūros skyriuje rasi Žaisloteką. Joje – įvairiausi stalo, konstruojamieji, loginiai žaidimai, lėlių namai, mašinų garažas.

Čia pat – keturi Kompiuteriai, skirti informacijos paieškai internete, žaidimams, virtualiems pokalbiams, susirašinėjimui su draugais, darbui su taikomosiomis programomis, įvairių audio ir video įrašų peržiūrai. Naudojimasis internetu – nemokamas!

Skaitykloje turime nedidelę garso ir vaizdo Įrašų kolekciją, todėl gali klausytis muzikinių bei literatūrinių įrašų: dainelių vaikams, pasakų, radijo teatro spektaklių, garsiai skaitomų knygų. Rinkinys po truputį pasipildo knygomis, gautomis su CD įrašais.

Visus metus vaikų literatūros skyrius didelius ir mažus kviečia dalyvauti įvairiuose Renginiuose:

sarasas Knygų pristatymuose ir aptarimuose.

sarasas Garsiniuose skaitymuose.

sarasas Susitikimuose su rašytojais, poetais, knygų iliustratoriais, leidėjais.

sarasas Jūsų piešinių ir darbelių parodose, konkursuose.

sarasas Dailės darbelių užsiėmimuose.

sarasas Viktorinose ir protų mūšiuose.

sarasas Literatūros parodose.

sarasas Žaidimų popietėse.

sarasas Edukacinėse programose.

sarasas Filmų peržiūrose.

sarasas Muzikinėse valandėlėse.

Visi mūsų renginiai nemokami! Informaciją apie juos gaudyk mūsų svetainėje, facebook'o paskyroje ir skelbimų vietose.

Pasvalys, Vytauto Didžiojo aikštė 7
Tel. (8 451) 34334, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Aplankykite mus facebook'e

Pirmadienis–penktadienis 10.00–18.00 val.
Šeštadienis 9.00–16.00 val.

Paskutinis mėnesio penktadienis – švaros diena. Skaitytojai neaptarnaujami